Chłopiec z okładki Far Cry 6 to Vaas, a gra będzie prequelem Far Cry 3?

Spekulacje fanów.

Dzisiaj hongkoński oddział PS Store ujawnił pierwsze informacje o Far Cry 6. Fani uważają, że gra to w rzeczywistości prequel trzeciej części cyklu, opowiadający o młodości Vaasa.

Spekulacje wywołała okładka, którą dołączono do karty katalogowej produkcji w sklepie Sony. Gracze twierdzą, że widoczny na grafice chłopiec - syn dyktatora tropikalnej wyspy, na której osadzono akcję tytułu - jest bardzo podobny do wspomnianego złoczyńcy z „trójki”.

Internauci zwracają uwagę, że zarówno młodzieniec (o imieniu Diego), jak i Vaas posiadają charakterystyczną bliznę nad okiem. Użytkownik Fakes Forge zauważył też inne wspólne elementy między obiema postaciami.

Podejrzenia fanów podsyca również fakt, że kilka miesięcy temu Michael Mando, który w Far Cry 3 użyczył wizerunku i głosowi szalonemu antagoniście, przyznał, że może „już niedługo” powtórzy słynną rolę. Ciekawostka: aktor występuje także w serialu „Zadzwoń do Saula” - wraz z Giancarlo Esposito, który w nowej grze Ubisoftu zagra ojca chłopaka z okładki.

Według hongkońskiego PS Store, Far Cry 6 ukaże się 18 lutego 2021 roku. Gra zostanie najpewniej zapowiedziana w niedzielę, 12 lipca, na wydarzeniu Ubisoftu. Wówczas firma powinna ujawnić, czy gra faktycznie jest prequelem trzeciej części serii.

Źródło: PSU

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami