Zestaw skórek za ponad 400 zł już od jutra w Valorant

Smoczy ozdobnik na broń.

Riot Games poinformowało, że jutro - 10 lipca - w Valorant pojawi się skórka z pierwszego zestawu typu ultra. Pakiet o nazwie Wieczny Płomień (w angielskiej wersji językowej Elderflame) będzie można nabyć za ponad 400 zł.

W skład paczki wejdą cztery tak zwane skiny. Na razie ujawniono jeden, który zamieni noszoną przez postać gracza broń w piekielnego smoka. Twórcy wyposażyli też model w specjalne animacje.

Pojedyncza skórka typu ultra kosztuje 2475 VP (punktów Valorant) - wirtualnej waluty kupowanej za prawdziwe pieniądze. W skład zestawu Wieczny Płomień wejdą zaś cztery tego rodzaju elementy kosmetyczne, co oznacza, że łączna cena wyniesie 9900 VP.

Wspomniane punkty sprzedawane są w paczkach. Według cennika, płacąc za pomocą karty kredytowej polscy użytkownicy muszą wydać na pakiet skinów łącznie 425 zł - 234,99 zł na 5500 VP i 189,99 zł na 4400 VP.

To jednak nie wszystko: poszczególne skórki - w tym omawiane ultra - można ulepszać za pomocą Promienitu, czyli innego typu waluty, gromadzonej podczas zabawy (poprzez wykonywanie zadań w ramach battle pass) lub kupowanej za VP. Każdy nowy poziom odblokowuje dodatkowe efekty, animacje i ciosy kończące.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami