Nowa część Superhot za darmo dla posiadaczy oryginału - premiera w przyszłym tygodniu

Projekt Mind Control Delete.

Twórcy polskiej strzelanki Superhot poinformowali, że kontynuacja cyklu - o podtytule Mind Control Delete - ukaże się 16 lipca. Projekt zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Osoby, które kupiły lub kupią do dnia premiery sequela pierwszą część, otrzymają nową grę za darmo (nabywcy wydania Switch dostaną kopię komputerową). Oferta nie dotyczy egzemplarzy oryginału rozdawanych w ramach subskrypcji pokroju Games with Gold i Twitch Prime.

Podstawowe założenia nie ulegną zmianie. Ponownie więc czas będzie płynął tylko podczas poruszania postacią, a każdy poziom ma być swojego rodzaju łamigłówką do rozwiązania przez gracza.

Prace nad Mind Control Delete trwają od ponad trzech lat - projekt narodził się jako samodzielny dodatek, ale przekształcił się w pełnoprawną grę. Twórcy obiecują, że zaoferuje więcej fabuły i zawartości niż poprzednia część. W planach też dodatkowe mechaniki, pozwalające eksperymentować z różnymi stylami zabawy i konfiguracjami postaci.

superhot_mind_control_delete_ujawnione
Powróci niecodzienny styl graficzny

Nie zabraknie też niewidzianych dotychczas zdolności i tak zwanych hacków, które przydadzą się w walce z przeciwnikami. Wrogowie wystąpią w kilku nowych rodzajach, a gracz otrzyma możliwość pokierowania większą liczbą postaci. Zabraknie jednak obsługi VR.

Źródło: Superhot

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami