Walka z bossem w Assassin's Creed Valhalla - kolejny nieoficjalny gameplay

Z magiczną Cordellią.

Jeden z użytkowników forum Reddit udostępnił kolejny - po materiale, który niedawno trafił do internetu - nieoficjalny gameplay z Assassin's Creed Valhalla. Nagranie prezentuje potyczkę z bossem.

Walka rozgrywa się w ramach aktywności pobocznych, związanych z odkrywaniem sekretów odwiedzanego obszaru. Postać gracza - żeńska wersja Eivora - zostaje zaatakowana przez demona Cordelii, najmłodszej córki króla Leira i legendarnej władczyni Brytów.

Przeciwniczka obdarzona jest nadnaturalnymi zdolnościami. W magiczny sposób potrafi teleportować się w pobliże bohaterki, a także przyzywać posyłane w kierunku podopiecznej duchy oraz sprowadzać na pole bitwy błyskawice.

Pojedynki z istotami pokroju Cordeliii to najprawdopodobniej odpowiednik starć z bogami i mitycznymi potworami, z którymi Alexios lub Kassandra mierzyli się w poprzedniej odsłonie cyklu.

assassins_creed_valhalla_gameplay_mapa
Fragment mapy świata Assassin's Creed Valhalla

Materiał pozwala też spojrzeć na fragment dostępnej mapy. Region, w którym przebywa Eivor (Wschodnia Anglia) to niewielka część całego świata - obok zlokalizowane są Zachodnia i Wschodnia Mercja.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się pod koniec 2020 roku. Więcej informacji o produkcji - oraz oficjalny gameplay - zostanie ujawnionych w trakcie prezentacji Ubisoft Forward, która odbędzie się 12 lipca o 21:00.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami