Ambitny mod Pożegnanie Białego Wilka na nowych screenach

Modyfikacja do Wiedźmina 2.

Twórcy Pożegnania Białego Wilka - ambitnej modyfikacji do Wiedźmina 2, opowiadającej o weselu Geralta i Yennefer - zaprezentowali nowe screenshoty z projektu.

Obrazki opublikowano w ramach wywiadu, którego autorzy udzielili serwisowi MoviesRoom. Grafiki ukazują krajobrazy, wnętrza budynków i postacie znane fanom, w tym Ciri i Jaskra. W trakcie przygody spotkamy też innych bohaterów - między innymi Borcha, Nenneke, Letho, Roche'a i Iorwetha.

pozegnanie_bialego_wilka01
Pożegnanie Białego Wilka

Podstawą dla moda jest druga część serii, ale akcję osadzono po wydarzeniach z Wiedźmina 3 i dwóch dodatków. Historia skupi się zaś na ślubie Geralta i Yennefer, a podczas zabawy weźmiemy również udział w wieczorze kawalerskim Białego Wilka.

W wywiadzie twórcy ujawnili, że pojawią się stworzone przez nich od zera nowe lokacje, choć oczywiście nie zabraknie dobrze znanych miejsc. Z oczywistych względów za fabularną bazę obrano tylko jedną ścieżkę wyborów z gier - przykładowo Letho i Keira żyją, a Ciri została wiedźminką. W planach jednak możliwość podejmowania decyzji przez graczy.

pozegnanie_bialego_wilka02
Pożegnanie Białego Wilka

Data premiery modyfikacji nie jest znana. W trakcie rozmowy autorzy wyjaśnili, że nie chcą podawać terminu debiutu, by nie musieć ponownie opóźniać projektu. Wcześniej dwukrotnie zmuszeni byli zmieniać plany - w 2016 i 2018 roku.

Pożegnanie Białego Wilka nie zaoferuje dubbingu. Twórcy tłumaczą, że problemem był czas potrzebny na nagranie dialogów, co wydłużyłoby prace o kilkanaście miesięcy. Rozważano przygotowanie lektora (żeńskiego i męskiego), ale efekt był podobno niezadowalający.

Źródło: MoviesRoom

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami