Gracz ukończył Minecrafta na pianinie

Utwór nie do powtórzenia.

YouTuber Jachael123 zdołał ukończyć przygodę w Minecrafcie, posługując się wyłącznie pianinem. Swoje zmagania nagrał i opublikował w internecie - w pełnej i skróconej wersji.

Gracz przypisał wszystkie najważniejsze czynności do wybranych klawiszy oraz akordów. Jachael123 przyznaje, że sterowanie było bardzo dokuczliwe i przypominało „używanie strzałek na klawiaturze” lub „kontrolera z obniżoną płynnością”.

„[Akord - red.] B4 przesuwał mysz o pięć pikseli na 200 milisekund w lewo, C#5 robiło to samo, ale w górę, D5 to dół, F5 to prawo” - wyjaśnia Jachael123 na Reddicie. „D#5 to scroll w dół, abym mógł łatwo przemieszczać się po pasku ekwipunku. C5 i E5 odpowiadały za lewy i prawy przycisk myszy”.

Finałowa walka z Ender Dragonem zajęła muzykowi półtorej godziny, natomiast cała przygoda rozciągnęła się w czasie siedmiu i pół godziny.

Pełny zapis przejścia gry można obejrzeć na drugim kanale Jachaela.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami