Xbox Series X - pokaz gier Microsoftu odbędzie się 23 lipca

Nadchodzi ofensywa "zielonych".

Microsoft podał dokładną datę i godzinę pokazu, na którym zaprezentuje gry wewnętrznych studiów, zmierzające na Xbox Series X. Wydarzenie odbędzie się 23 lipca o godz. 18:00.

Gry na Xbox Series X mogliśmy zobaczyć już na pokazie, który odbył się 7 maja, ale były to tytuły multiplatformowe, jak Assassin's Creed Valhalla. Teraz czas na produkcje na wyłączność konsol Microsoftu oraz PC.

Wydawca nie przekazał żadnych dodatkowych informacji, więc nie wiemy, jakich gier należy się spodziewać. Z pewnością możemy jednak liczyć na Halo Infinite, które zadebiutuje wraz z Series X.

Przypomnijmy, że Microsoft obiera inną strategię niż Sony - pierwsze gry koncernu z Redmond będą dostępne również na Xbox One, więc nie trzeba będzie kupować Series X, aby zapewnić sobie next-genowe wrażenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami