[PLOTKA] Batman: Gotham Knights z kilkoma frakcjami i systemem Nemesis

Trybunał Sów głównym antagonistą.

W nowej grze z Batmanem pojawi się kilka frakcji i odpowiednik systemu Nemesis - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Informację przekazał na Twitterze internauta o pseudonimie The Comix Kid, powołując się na „kogoś, kto pracował” nad projektem od samego początku. W produkcji - o prawdopodobnym tytule Gotham Knights - znajdzie się kilka stronnictw, z którymi zmierzy się Mroczny Rycerz. Wśród ugrupowań jest podobno policja.

Według użytkownika, w planach jest odpowiednik Nemesis, czyli systemu znanego ze Śródziemie: Cień Mordoru i Śródziemie: Cień Wojny. W obu pozycjach mechanika pozwalała graczowi rekrutować pokonanych wrogów - niewykluczone, że w powstającej grze z Batmanem zadziała podobnie.

The Comix Kid przekonuje, że - zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami - w produkcji pokierujemy nie tylko Mrocznym Rycerzem, ale także innymi członkami „nietoperzej rodziny”, a więc zapewne między innymi Robinem i Nightwingiem.

Głównym antagonistą będzie rzekomo Trybunał Sów - tajemnicza organizacja, uważająca, że sprawuje prawdziwe rządy w Gotham. Obecność ugrupowania sugerowały grafiki, które w minionych miesiącach publikował montrealski oddział Warner Bros. - studio odpowiedzialne ponoć za projekt.

Ponadto tytuł ma być powiązany z innymi grami na podstawie komiksów wydawnictwa DC, w tym prawdopodobnie powstającej równolegle produkcji o Legionie Samobójców. Spekuluje się, że tytuł zostanie zapowiedziany w sierpniu, na internetowym wydarzeniu DC Fandome.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, walka, sekrety i mechanika.

ArtykułCyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Nowości, edycje, rozgrywka - wszystko, co warto wiedzieć.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami