The Settlers ponownie opóźnione - data premiery nieznana

To już drugi raz.

Studio Ubisoft Blue Byte poinformowało o opóźnieniu rebootu serii The Settlers, nie podało jednak nowej daty premiery. To już drugie opóźnienie tytułu.

Pierwotnie gra miała zadebiutować jesienią 2019 roku, ale premierę przełożono na koniec 2020 roku. We oświadczeniu na oficjalnej stronie twórcy tłumaczą, że tego terminu również nie uda się dotrzymać.

„O ile jesteśmy na dobrej drodze do dostarczenia wam świetnej gry, chcemy stworzyć wyjątkowe doświadczenie” - napisało Blue Byte. „Jako że jakość jest naszym priorytetem, chcemy mieć więcej czasu, aby zrobić to dobrze”.

Blue Byte to studio, które odpowiada za wszystkie pozostałe gry o „Osadnikach”. Nowa część to nadal dosyć tradycyjna strategia nastawiona przede wszystkim na rozwój osady i ekspansję terytorialną.

Źródło: Blue Byte

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami