Po mapie CoD Warzone wkrótce będzie jeździł pociąg z lootem - nieoficjalne informacje

Twórcy chcą też podobno otworzyć stadion.

Twórcy Call of Duty Warzone na początku sierpnia wprowadzą do gry wypełniony wyposażeniem pociąg, który będzie krążył po mapie, a także otworzą stadion piłkarski - twierdzi serwis VGC, powołując się na informatorów zaangażowanych w rozwój projektu.

Zmiany na mapie mają rzekomo przygotować Verdańsk na premierę nowej odsłony serii, według wielu źródeł osadzonej w czasach zimnej wojny.

Zgodnie z informatorami, sukces Warzone spowodował, że Activision postrzega teraz produkcję battle royale jako idealną platformę do ujawnienia nowej, pełnoprawnej odsłony serii.

W Warzone odnaleziono ślady nowego Call of Duty już w maju. Zamknięte wcześniej bunkry skrywały nie tylko bombę nuklearną, ale też zdalnie sterowany pojazd z ładunkiem wybuchowym oraz samolot, przywodzące na myśl cykl Black Ops.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Najprawdopodobniej to właśnie wybuch wspomnianej bomby wprowadzi do Warzone znaczące zmiany na mapie. Byłoby to wydarzenie w stylu eventów rozpoczynających kolejne sezony w Fortnite.

Źródło: VGC

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami