Aż trzy miliony sprzedanych egzemplarzy niezależnego Dead Cells

Twórcy przedstawiają informacje o dużej aktualizacji.

Studio Motion Twin pochwaliło się, że gra akcji Dead Cells rozeszła się już w ponad trzech milionach egzemplarzy. To doskonały wynik jak na produkcję niezależną.

Twórcy nakreślili też zmiany, jakie czekają grę w ramach aktualizacji o nazwie Update of Plenty, która jest już dostępna na PC, a w najbliższych tygodniach trafi też na konsole.

Patch poprawia balans rozgrywki i mnóstwo innych elementów, które mają wyrównać szansę między różnymi buildami i zmniejszyć nagłe skoki poziomu trudności w trakcie przygody. Przykładowo, zakupy w sklepach są teraz tańsze na wysokich poziomach trudności.

Motion Twin wprowadziło też zmiany do niektórych broni. Kuszę trzyma się teraz w obu dłoniach, a poza tym dysponuje ona dwoma atakami.

Dead Cells zadebiutowało w 2018 roku. To gra z gatunku zwanego rogue-lite, co oznacza losowo generowane lokacje i częste śmierci - choć nie tak dotkliwe. W naszej recenzji Dead Cells otrzymało złotą rekomendację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami