Nowa Trackmania już dostępna za darmo

Z opcjonalnym abonamentem.

Remake Trackmania Nations, zwany po prostu Trackmania, jest już dostępny na PC w Uplay oraz Epic Games Store. W produkcję można grać za darmo, ale są też dwa rodzaje płatnego abonamentu.

Do wyboru Starter Access, Standard Access i Club Access. Pierwszy, darmowy, pozwala ścigać się na 25 torach, zdobywać medale i wypróbować edytory - zarówno w trybie solo, jak i multiplayer.

Standard Access rozszerza zawartość o treści tworzone przez graczy. Zapewnia też pełny dostęp do powtórek i edytorów tras. Roczny dostęp kosztuje 9,99 dol.

Club Access pozwala dołączać do ulubionych klubów, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści, jak specjalne kampanie czy modyfikacje skórek. Jest też możliwość stworzenia własnego klubu, organizującego wydarzenia. Roczny abonament to koszt 29,99 dol., a trzyletni 59,99 dol.

W serwisie Metacritic Trackmania ma aktualnie średnią ocenę 76/100 od krytyków i 5,1/10 od użytkowników.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami