Xbox Series X miał zadebiutować już w sierpniu?

Microsoft podobno zmienił plany.

Początkowe plany Microsoftu zakładały, że Xbox Series X trafi na rynek pod koniec sierpnia, a dopiero tańsza wersja, Lockhart, zadebiutuje w październiku - wynika z raportu serwisu Thurrott.

Koncern z Redmond musiał zmienić strategię prawdopodobnie przez sytuację wywołaną pandemią COVID-19. Na ten moment wiemy, że Series X zadebiutuje w okresie świątecznym.

Dziennikarze wspomnianego portalu nie są jeszcze gotowi, by potwierdzić plotki o potencjalnym ujawnieniu Series S w sierpniu. Redakcja twierdzi jednak, że najprawdopodobniej Lockhart nie przypomina kształtem Xbox Series X.

Taki wniosek Thurrott wysnuwa po kształcie opakowań, w których pracownicy Microsoftu „chowają” Lockhart przed światem w trakcie podróży. Microsoft zalecał umieszczanie Series X w kartonach po PC, natomiast Series S - w pudełkach po Xbox One S i X.

Oznaczałoby to, że Lockhart nie jest - jak przedstawiają go pomysłowi graficy - sześcianem wielkości połowy series X, a podłużną konsolą, umieszczaną zazwyczaj poziomo.

Źródło: Thurrott

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami