Kolekcjonerska figurka Aloy z Horizon Zero Dawn kosztuje ponad 4 tys. złotych

Jest też statuetka Nękacza.

Specjalizująca się w tworzeniu gadżetów z gier firma Prime 1 Studio zaprezentowała dwie figurki związane z Horizon Zero Dawn i zapowiedzianym niedawno sequelem. To statuetki głównej bohaterki Aloy i maszyny zwanej Nękaczem. Obie są w skali 1:4.

Podobizna Aloy kosztuje 1099 dolarów, czyli około 4361 zł. Statuetka przedstawia postać wyposażoną w charakterystyczny pancerz. Ukazana jest w pozie bojowej, gdy celuje ze swojego łuku do znajdującego się w oddali przeciwnika. W specjalnej wersji zestawu dołączany jest alternatywny model trzymanej przez postać broni.

hor1
Aloy jak żywa

Cena figurki Nękacza wynosi zaś 1199 dolarów, a więc około 4758 zł. Obiekt posiada ruchomą szczękę oraz podświetlane oczy w dwóch kolorach - niebieskim lub żółtym - które można wymieniać. Oba gadżety tworzą zestaw, pozwalający odtworzyć scenę z gry.

Statuetki wykonano w skali 1:4 - wymiary Aloy to 69,6 centymetrów wysokości, 39,3 centymetrów szerokości i 38,2 centymetrów głębokości, a waga to 12,8 kilogramów. Wymiary repliki maszyny to zaś 67,8 centymetrów wysokości, 62,8 centymetrów szerokości i 68,8 centymetrów głębokości, a waga to 18 kilogramów. Obie stworzono z polystone i innych materiałów.

Zamówienia przedpremierowe można już składać za pośrednictwem strony firmy Prime 1 Studio, ale realizacja odbędzie się dopiero pomiędzy wrześniem 2021 roku a grudniem 2021 roku.

Źródło: Prime 1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami