Crysis Remastered opóźniony - przez reakcje na grafikę?

"Widzieliśmy wasze opinie".

Dziś o 18:00 miał zadebiutować zwiastun Crysis Remastered, który ujawniłby też datę premiery, ale studio Crytek poinformowało na Twitterze o przełożeniu emisji trailera i samego debiutu gry „o kilka tygodni”.

Zwiastun był co prawda dostępny przez kilka chwil na oficjalnym kanale Xbox, ale szybko go usunięto. Materiał potwierdził datę z przecieku - 23 lipca - ale teraz możemy uznać, że informacja jest nieaktualna. Wideo zostało jednak zachowane, można je obejrzeć poniżej:

Deweloperzy zaznaczają, że potrzebują więcej czasu, bo chcą dostarczyć miłośnikom serii grę wysokiej jakości. Zapewniają też, że widzieli reakcje internautów przedwcześnie ujawnione materiały - zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Nie wynika to z oświadczenia Cryteka, ale niewykluczone, że to właśnie krytyka grafiki z odświeżonej wersji przyczyniła się do podjęcia decyzji o opóźnieniu. Wielu graczy uważa, że skok jakości jest zbyt mały jak na pełnoprawny remaster.

Crysis Remastered trafi na PC, PS4, Xbox One i Switch. Zamówienia przedpremierowe na konsoli Nintendo już ruszyły, pozostałe wstrzymano.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami