Crash Bandicoot 4 bez mikropłatności - zapewniają twórcy

Deweloperzy dementują doniesienia.

Twórcy Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas - najnowszej odsłony przygód sympatycznego jamraja - zapewniają, że w grze zabraknie mikropłatności.

Tym samym deweloperzy z odpowiedzialnego za projekt studia Toys For Bob zdementowali informację z karty katalogowej gry w sklepie Microsoftu, jakoby w produkcji miała pojawić się możliwość dokonywania opcjonalnych zakupów za prawdziwe pieniądze.

„Zauważyliśmy zamieszanie związane z mikrotransakcjami w Crash Bandicoot 4 i chcemy je wyjaśnić: w Crashu 4 NIE MA MIKROTRANSAKCJI. W ramach bonusu, skórka Totally Tubular dodawana jest do każdego cyfrowego egzemplarza gry” - napisali autorzy na oficjalnym koncie na Twitterze.

Produkcja jest pierwszą od dawna nową odsłoną cyklu. Gracze tym razem wcielą się nie tylko w tytułowego bohatera, ale też jego siostrę Coco. Crash Bandicoot 4 ukaże się 2 października na PS4 i Xbox One, ale w przyszłości może trafić też na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami