Bieganie po ścianach usunięte z Cyberpunk 2077

Bez podania dokładnej przyczyny.

Częścią 48-minutowej prezentacji Cyberpunk 2077 z sierpnia 2018 roku był fragment, w trakcie którego główna bohaterka wykorzystała w walce bieg po ścianie. Od tego czasu deweloperzy nie wspominali o funkcji, ale teraz okazuje się, że z pomysłu zrezygnowano.

- Ach tak, bieganie po ścianie - odpowiedział Max Pears, projektant poziomów, w rozmowie z GameReactor. - Usunęliśmy to ze względu na decyzje projektowe, ale jeśli chodzi o ruch w grze, wciąż będzie wiele możliwości.

Mechanizm poruszania się po ścianach można zobaczyć poniżej (42:55).

Bieganie po pionowych powierzchniach - a także zawieszanie się na nich - było możliwe dzięki tzw. ostrzu modliszkowemu, czyli broni schowanej w przedramionach. Tego elementu wyposażenia nie zabraknie jednak w finalnej wersji gry.

Premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się 19 listopada. Tymczasem możecie już przeczytać nasze wrażenia oraz obejrzeć gameplay z komentarzem.

Źródło: GameReactor

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami