Valorant otrzyma sześciu nowych bohaterów każdego roku

Przynajmniej taki jest plan.

Twórcy Valorant zamierzają każdego roku dodawać ok. sześć nowych postaci do puli bohaterów - wynika z materiału, w którym Riot nakreśla przyszłość strzelanki sieciowej.

W materiale widzimy Annę Donlon, producentkę wykonawczą, która informuje, że nowa postać pojawi się z każdym Aktem, czyli odpowiednikiem sezonu z innych gier. Każdy akt trwa ok. dwóch miesięcy, stąd sześciu bohaterów rocznie.

Kalendarz Valorant będzie też podzielony na Epizody, trwające ok. pół roku. Każdy z nich wprowadzi do gry nieco większe zmiany, np. doda nowe mechanizmy lub mapy.

Zobacz: Valorant - poradnik i najlepsze porady

Najbliższa przyszłość Valorant, a więc kolejne aktualizacje, to poprawa wygody korzystania z gry. Pojawi się przykładowo możliwość poddania się czy stworzenia meczu od nowa, np. ze względu na odejście jednego z zawodników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami