Resident Evil 8: Village - długość gry, kwestia eksploracji i inne nieoficjalne informacje

Nowe wieści.

W sieci pojawiły się informacje odnośnie długości Resident Evil: Village oraz kwestii eksploracji w grze. Ich źródłem jest Dusk Golem, znany branżowy informator, dysponujący rzetelnymi informacjami o produkcjach Capcomu.

Użytkownik twierdzi, że najnowsza odsłona serii horrorów oferuje sporo zadań pobocznych i jest dłuższa niż RE7 czy RE2 Remake. Powróci między innymi kolekcjonowanie skarbów z Resident Evil 4 i 5, przy czym będą one sprytniej ukryte.

re1
Resident Evil 8 zadebiutuje w 2021 roku

Resident Evil 8 łączy podobno liniowe sekcje gry z nieco bardziej otwartymi lokacjami, przy czym eksploracja ma największe znaczenie ze wszystkich odsłon serii.

Dusk Golem napisał też, że Village proponuje rozwiązania znane z serii Souls. Część trudnych lokacji jest dostępna od początku - jeżeli gracz ma odpowiednie wyposażenie lub umiejętności, by stawić im czoła, może spróbować sił. Informator zaznacza jednak, że wciąż mamy do czynienia z filmową grą.

„Część osób może to nieprawidłowo odebrać, więc pozwólcie mi wyjaśnić. W grze są reżyserowane, oskryptowane momenty. Po prostu jest też więcej przestrzeni do zwiedzania i fragmenty z kilkoma celami do wypełnienia, a także więcej ryzykownych aktywności, które mogą się opłacić”.

Źródło: Dusk Golem

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami