Hyper Scape to nowa strzelanka battle royale od Ubisoftu. Zapowiedź wkrótce

FPS stworzony z myślą o streamerach.

Wczorajszego wieczoru pojawiły się nieoficjalne informacje o Hyper Scape - nowej, rzekomo darmowej i debiutującej 12 lipca pierwszoosobowej strzelance battle royale od studia Ubisoft Montreal. Wydawca potwierdził istnienie gry, ale na oficjalną prezentację musimy poczekać do czwartku, 2 lipca.

Ubisoft uruchomił na razie jedynie stronę fikcyjnej firmy Prisma Dimensions, specjalizującej się w „bezpośredniej stymulacji neuronowej”. To teaser gry, który nie przedstawia jednak żadnych szczegółów - oprócz momentu ujawnienia Hyper Scape, zaplanowanego na wspomniany dzień.

Więcej dowiadujemy się natomiast od branżowych leakerów. Dziennikarz Kevin Sebastian twierdzi przykładowo, że Hyper Scape jest zaprojektowane z myślą o streamerach i integracji z Twitchem. Osoby uczestniczące w czacie będą podobno w pewien sposób wpływać na rozgrywkę.

Wielu streamerów zdążyło już opublikować - a okazjonalnie od razu usunąć - grafiki z gry. Trudno stwierdzić, jaka część tych działań została zaaprobowana i zaaranżowana przez Ubisoft, czy które informacje są złamaniem tzw. embargo, czyli zakazu publikowania określonych treści.

hyper2
Gra stworzona z myślą o streamerach - czy Ubisoft podbije serca graczy?

Wspomniana wcześniej data 12 lipca to premiera otwartej bety na PC - wersja konsolowa ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale nieco później. Wciąż są to jednak nieoficjalne informacje.

Źródło: Ubisoft

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami