Dzień w Cyberpunk 2077 będzie znacznie dłuższy niż w Wiedźminie 3

Wynika z analizy fanów.

Według obliczeń fanów, doba w Cyberpunk 2077 będzie trwała w rzeczywistości trzy godziny. To dwukrotnie dłużej niż pełny dzień w Wiedźminie 3, trwający nieco ponad 1,5 godziny.

Najpierw dociekliwi obserwatorzy ostatniego pokazu CD Projektu, analizując prezentowane fragmenty gry, doszli do wniosku, że jedna godzina w Cyberpunk 2077 trwa około 7 minut, co dawałoby dobę o wymiarze 168 minut - czyli niecałe trzy godziny. Było to jednak błędne obliczenie i wkrótce skorygowano przypuszczenia. Finalnie doba trwa równo 3 godziny.

Dla porównania, dzień bardzo szybko mijał w Red Dead Redemption 2 (w ciągu rzeczywistych 48 minut) - co ciekawe, dokładnie tyle samo trwa doba w GTA 5.

Wygląda więc na to, że gracze będą mogli spokojnie odkrywać miasto Night City zarówno w ciągu dnia - nie obawiając się o szybkie nadejście zmroku. Z kolei miłośnicy neonów i nocnych przygód także nie powinni narzekać - do świtu będą mieć wystarczająco dużo czasu.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One, a także na nowych konsolach - gdy zadebiutują na rynku. Możecie przeczytać nasze wrażenia z grania oraz obejrzeć gameplay z komentarzem.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami