Crysis Remastered i wyciek z Microsoft Store - data premiery, rozmiar gry i screeny

Nieoficjalne informacje.

Dzięki karcie produktu w Microsoft Store, poznaliśmy datę premiery odświeżonej wersji Crysis jeszcze przed oficjalną prezentacją. Cyfrowy sklep ujawnia, że gra zadebiutuje 23 lipca.

Szacowany rozmiar Crysis Remastered to rzekomo 7.01 GB. Są jeszcze trzy screenshoty, aktualnie niedostępne, ale zachowane przez użytkowników:

c1
c2
c3

Na Xbox One X gra zadziała w rozdzielczości 4K Ultra HD. Istnieje możliwość, że przekazane przez Microsoft Store informacje nie znajdą pokrycia w rzeczywistości, choć jest to mało prawdopodobne.

Natomiast już jutro o 18:00 odbędzie się premiera pierwszego zwiastuna z rozgrywką. To informacja pewna, bo pochodząca z oficjalnego kanału Crysis w serwisie YouTube. Zapewne otrzymamy wtedy oficjalne potwierdzenie daty premiery.

Oryginalny Crysis zadebiutował w 2007 roku na PC, prezentując niespotykaną w tamtych czasach oprawę, wymagając jednak mocnego sprzętu. Wersja Remastered wzbogaci grę między innymi o odświeżone tekstury i technikę ray tracingu przygotowaną przez Crytek. Produkcja zadebiutuje na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Źródło: Microsoft Store

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami