CoD Warzone teraz z meczami dla 200 osób

Ale tylko na ograniczony czas.

Activision opublikowało dzisiaj kolejną aktualizację dla darmowego Call of Duty Warzone i płatnego Modern Warfare. Największą nowością w pierwszej z gier jest specjalna wersja trybu battle royale, w której maksymalną liczbę użytkowników zwiększono ze 150 do 200.

To oznacza, że na mapie rywalizować może teraz aż 50 zespołów składających się z czterech graczy. Wprowadzony wariant dostępny będzie jednak tylko przez określony czas, choć na razie nie wiadomo, do kiedy.

AGB_MW_S4_Reloaded_Roadmap
Nowości w ramach aktualizacji Reloaded

Jest też Juggernaut Royale - kolejna wariacja na temat Warzone. W trybie podczas rozgrywki zrzucana jest paczka z kombinezonem juggernauta, wyposażonym w karabin maszynowy, który pozwala atakować inne osoby i pojazdy. Kiedy noszący strój użytkownik zostanie wyeliminowany i trafi do gułagu, gra ponownie ześle sprzęt na pole walki.

Ponadto kolejny kontrakt, w ramach którego gracze muszą w wyznaczonym czasie do najbliższego sklepu, by otrzymać zniżkę na zakupy wyposażenia. Do tego celownik, umożliwiający skanowanie otoczenia w celu zaznaczenia pobliskich przeciwników.

AGB_MW_S4_Reloaded_003_Juggernaut
Kombinezon Juggernauta zapewnia dodatkową siłę ognia

Natomiast w bazowym Modern Warfare pojawiła się zlokalizowana w Londynie mapa Cheshire Park i znany z poprzednich odsłon współczesnej odnogi Call of Duty tryb Team Defender. W tym ostatnim wskazany członek jednej z drużyn musi nieść flagę, zdobywając punkty. Zadaniem towarzyszy jest ochrona kompana przed wrogim zespołem, który zgromadzi punkty za atakowanie użytkownika z przedmiotem.

Tak jak poprzednie, aktualizacja jest obszerna - gracze darmowego Warzone muszą pobrać od 22 do 30 GB, a posiadacze Modern Warfare do ściągnięcia mają od 22 do 36 GB (na konsolach dodatkowe 3,5 GB).

Źródło: Activision

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami