PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Sony ujawniło zestaw gier, który trafi do usługi PS Plus w lipcu, na 10-lecie subskrypcji. Abonenci bez dodatkowych opłat pobiorą tym razem trzy tytuły: Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii, NBA 2K20 i Erica.

Gry należy dodać do konta w okresie od 7 lipca do 3 sierpnia.

Zobacz także: Zgarnij roczny PS Plus - z okazji 10-lecia subskrypcji

psss

7 lipca do PS Plus trafią:

  • Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii
  • NBA 2K20
  • Erica

Natomiast znikną:

  • Call of Duty: WW2
  • Star Wars Battlefront 2

Rise of the Tomb Raider to druga część nowej trylogii o przygodach Lary Croft - 20. Rocznica Serii jest kompletnym wydaniem gry, zawierającym wszystkie rozszerzenia. Erica jest nietypową grą, którą można uznać za interaktywny film. Za pomocą telefonu i aplikacji pomagamy głównej bohaterce w pokonywaniu przeszkód. NBA 2K20 to oczywiście najnowsza część symulatorów koszykówki.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami