Microsoft przeprasza za rozbudzenie nadziei. Twitterowe konta Fable i Perfect Dark to nie nowe gry

Fani jednak nie wierzą.

Microsoft zdementował pogłoski, że niedawna rejestracja kont dla gier Fable i Perfect Dark w serwisie Twitter wskazuje na powstanie nowych odsłon serii.

Szef marketingu w Xbox - Aaron Greenberg - wyjaśnił, że konta były nieaktywne przez wiele lat, a firma podjęła się standardowej procedury, służącej zabezpieczeniu marek. „Przepraszamy, że rozbudziliśmy w was nadzieję” - napisał przedstawiciel koncernu.

Założyciel konta Fable wyjaśnił na Twitterze, że profil nie jest powiązany z Microsoftem. Wielu fanów serii wciąż nie jest jednak przekonanych, szczególnie że pierwszą osobą śledzącą konto został Ken Lobb, producent pierwszej odsłony cyklu.

Profile Perfect Dark i Fable są ustawione jako prywatne, a ich wyświetlana nazwa to „Placeholder”, czyli „element tymczasowy”. Sugeruje to więc, że są w jakiś sposób powiązane, co dodatkowo motywuje fanów do rozwiązania zagadki - pomimo wyjaśnień Microsoftu.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami