Project Cars 3 bez aspektu zużycia paliwa i opon - fani krytykują decyzję deweloperów

Kontrowersyjna kwestia.

Deweloperzy ze Slightly Mad Studios poinformowali, że z Project Cars 3 zniknie system zużycia opon i paliwa, a co za tym idzie - także pit stopy podczas dłuższych wyścigów.

Spora część fanów wyraża niezadowolenie z powodu decyzji twórców. Negatywne reakcje widoczne są przede wszystkim na Reddicie serii Project Cars.

Im sticking with PCARS 2 thank you. from r/pcars
My disappointment is immeasurable and my day is ruined from r/pcars
With today's news, I would like to demonstrate that PC3 is less of a sim than...Daytona USA 2. from r/pcars

„Poprzez usunięcie zużycia opon i paliwa, mogliśmy też usunąć pit stopy, co zaowocowało bardziej angażującą i nieprzerwaną jazdą” - napisali deweloperzy na oficjalnej stronie gry.

„Cały proces i skupienie się na najważniejszym - czyli na ściganiu i fantastycznych autach oraz ich ulepszaniu - jest teraz łatwiejszy i bardziej przystępny”.

Project Cars 3 zadebiutuje 28 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One. Gra zaoferuje między innymi bardziej rozbudowaną karierę, opcje customizacji wyglądu samochodów oraz usprawnione sterowanie padem.

Źródło: Project Cars Game

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami