The Last of Us 2 nie otrzyma żadnych DLC - zapewnia Naughty Dog

Twórcy stawiają sprawę jasno.

W The Last of Us 2 nie brakuje wątków, które mogłyby zostać uzupełnione. Twórcy zapewniają jednak, że gra nie otrzyma dodatków rozbudowujących historię.

- Nie ma planów na DLC - odparł krótko reżyser projektu i wiceprezes Naughty Dog, Neil Druckmann, na antenie internetowej audycji, prowadzonej przez kanał Kinda Funny Games. Deweloper odpowiedział w ten sposób na pytanie o ewentualne fabularne rozszerzenia.

Autorzy nie wykluczają, że w przyszłości przygotują kontynuację produkcji, aczkolwiek przyznają, że zrealizowanie The Last of Us 3 byłoby niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ twórcy chcą zaskakiwać gracza za każdym razem.

tlou_2_brutalnosc
W The Last of Us 2 bardzo często się skradamy

Najnowsza produkcja studia Naughty Dog dostępna jest na PS4, choć będzie działała także na PlayStation 5. Tym razem wcielamy się nie w Joela, a Ellie, która jest nieco starsza niż w poprzedniej części serii.

Źródło: PushSquare

Zobacz nasz obszerny poradnik do The Last of Us 2, możesz też zapoznać się z recenzją gry, analizą techniczną od Digital Foundry, a także obejrzeć gameplay z komentarzem Mateusza bez spoilerów. Mało informacji? Zobacz wszystkie wiadomości o The Last of Us 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami