Wiedźmin 3 znaleziony w Cyberpunk 2077 - pierwsze nawiązanie potwierdzone

Ciri na okładce magazynu.

Już na początku gry Cyberpunk 2077 można natknąć się na easter egga z Wiedźmina 3. Nawiązujący do gry fikcyjny magazyn dostrzegli dziennikarze GameSpot, którzy niedawno mieli okazję przetestować prolog.

Wybierając ścieżkę Korpo - jedną z trzech historii, które determinują pochodzenie bohatera - gracz może przeszukać biuro należące do firmy Arasaka, w tym miejsce pracy V. W szufladzie znajduje się magazyn poświęcony grom retro. Głównym tematem numeru jest Wiedźmin 3, a na okładce znajduje się Ciri.

ciri
Okładkę zdobi podobno ta grafika

Dziennikarze nie mogli nagrywać rozgrywki, więc fikcyjnego czasopisma nie można nigdzie zobaczyć. Easter egg sugeruje jednak, że w Cyberpunk 2077 pojawi się więcej nawiązań do poprzedniej gry CD Projekt Red.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada. Gra trafi na PC oraz na konsole obecnej i kolejnej generacji.

Źródło: GameSpot

Zobacz także nasze wrażenia z gry w Cyberpunk 2077 i gameplay z komentarzem Mateusza. Więcej o premierze Cyberpunk 2077 w tym artykule. Poznaj także wszystkie edycje gry i ceny w polskich sklepach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami