Valorant - tryb rankingowy: jak odblokować

Ile meczów potrzeba.

Tryby rankingowe dostępne są w praktycznie każdym tytule nastawionym na rywalizację. W Valorant także będzie on dostępny, jednak nie od początku. W tym rozdziale wyjaśniamy, jak go odblokować.

Tryby gry dostępne w Valorant możesz sprawdzić w menu głównym - w tym celu wystarczy po prostu kliknąć na przycisk Graj (1) , by ujrzeć dostępne opcje (2). Jak z pewnością udało ci się zauważyć, nie ma tutaj do wyboru trybu rankingowego - jedynie zwykłe mecze, gorączka Spike'a i rozgrywka niestandardowa.

098

By odblokować tryb rankingowy, musisz rozegrać przynajmniej 20 meczów - czy to w trybie nierankingowym, czy w gorączce Spike'a. Twoje osiągi nie mają znaczenia, podobnie jak to, czy twoja drużyna wygra - liczy się sam fakt uczestnictwa i ukończenia spotkania. Gdy tego dokonasz, w menu głównym powinien pojawić się wspomniany tryb.

Uwaga - Twórcy z Riot Games zdecydowali się nie implementować trybu rankingowego w dniu premiery, a dopiero po kilku tygodniach. Według oficjalnych informacji, rankedy mają się pojawić w ostatnich dniach czerwca, pomiędzy 22 a 30 dniem tego miesiąca. Gdy tak się stanie, niniejszy rozdział zostanie zaktualizowany o nowe informacje.

Następnie: Valorant - broń: wyrzucanie i podnoszenie

Spis treści: Valorant - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Valorant - kara za wyjście z meczu i opuszczenie gry

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami