Valorant - sklep: kupowanie skinów, mikrotransakcje

Jak zdobyć Valorant Points.

Gra Valorant jest produkcją w pełni darmową - nie trzeba jej kupować ani płacić żadnego abonamentu. Z tego też powodu twórcy zdecydowali się zaimplementować sklep z mikrotransakcjami, gdzie za realne pieniądze kupić można dodatkowe przedmioty. Jak działa sklep i czy wpływa on na balans rozgrywki? Zagadnienia te wyjaśniamy poniżej.

By dostać się do okna sklepu, kliknąć musisz na przycisk Sklep (1) widoczny przy górnej krawędzi ekranu. Znajdziesz tutaj kilka aktualnie sprzedawanych przedmiotów kosmetycznych - jak skórki do broni - a przy każdym z nich także cenę w Valorant Points (2), walucie premium wykorzystywanej w Valorant.

099

Domyślnie nie będziesz mieć żadnych Valorant Points i trzeba będzie kupić je za realną gotówkę. W tym celu kliknij na niewielką ikonkę przy górnej krawędzi ekranu (3), przy której widnieje cyfra 0. Przeniesie cię to do nowego okna, gdzie będziesz w stanie kupić Valorant Points.

100

Jak zwykle w takich sytuacjach, do wyboru masz kilka pakietów (4), z coraz wyższymi cenami i większą ilością Valorant Points, a także niewielkimi premiami. Na ten moment ceny są jednak absurdalnie wysokie - zakup niektórych przedmiotów kosmetycznych to wydatek rzędu 300-400 złotych, warto więc wstrzymać się kilka tygodni i poczekać, aż wszystko potanieje.

Wykorzystując Valorant Points możesz kupić skórki i przywieszki do broni, a także odblokować nowych agentów bez żmudnego zbierania punktów doświadczenia. O odblokowaniu agentów pisaliśmy w rozdziale agenci: jak odblokować i kupić nowe postacie.

Warto mieć na uwadze to, iż przedmioty kosmetyczne nie dają żadnej realnej przewagi nad innymi graczami. Za Valorant Points nie można także kupić skórek postaci, znanych z innej gry Riot Games, mianowicie League of Legends. Twórcy oficjalnie ogłosili, iż ze względu na balans rozgrywki skórki postaci nie będą w grze dostępne.

Następnie: Valorant - broń: wyrzucanie i podnoszenie

Spis treści: Valorant - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Valorant - tryb rankingowy: jak odblokować

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami