The Last of Us 2 - artefakty: Rozdział - Seattle, dzień 3 (cz. 2)

Wszystkie dokumenty, gdzie są.

Uwaga na spoilery: Jeśli grasz jako Ellie (dzień 1-3 w Seattle), nie oglądaj poniższej strony. Wróć tu później.

Poprzednio pokazaliśmy wam, gdzie możecie zdobyć wszystkie artefakty w rozdziale Seattle, dzień 2 (cz. 2). Pora na kolejny etap The Last of Us 2.

Poniżej zamieszczamy spis wszystkich artefaktów w Seattle, dzień 3 (cz. 2, jako Abby), z podziałem na misje. W sumie w rozdziale tym znajdziemy 5 artefaktów.

Zobacz: The Last of Us 2 - wszystkie artefakty

Przystań

Artefakt #1

Kiedy rurą kanalizacyjną przejdziecie na chodnik przy akwarium, zajrzyj do pomieszczenia za drabiną, zanim wejdziesz na górę. Leży tam notatka (1).

r8a1

Wyspa

Artefakt #2

Gdy wejdziecie po drabinie na początku misji, artefakt zbierzesz z ciała (2) na drodze, przy samochodzie - musicie tędy przejść, więc nie sposób ominąć to miejsce.

r8a2

Artefakt #3

Gdy traficie na pierwsze budynki - dookoła nie będzie żadnych wrogów, ale w dużym, drewnianym budynku znajdziesz notkę na stole (3).

r8a3

Artefakt #4

Po walce z dużą liczbą Serafitów w wiosce przejdziecie dalej, zaatakujecie jeszcze dwóch wrogów i będziecie mijać dwie chaty. W tej z kapliczką na ścianie znajdziesz list (4).

r8a4

Artefakt #5

Ostatni liścik (5) jest na łóżku w chacie naprzeciwko tej, w której znalazłeś poprzedni artefakt - w pomieszczeniu z warsztatem.

r8a5

Ucieczka

Brak artefaktów.

Konfrontacja

Brak znajdziek.

Możesz sprawdzić, czy znalazłeś wszystkie sekrety w danym rozdziale. Zobacz też wszystkie sekrety i znajdźki w The Last of Us 2 - kompletna lista.

Następnie: The Last of Us 2 - artefakty: Rozdział - Santa Barbara

Spis treści: The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Last of Us 2 - artefakty: Rozdział - Seattle, dzień 2 (cz. 2)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami