Seria FIFA z licencją na hiszpańską La Ligę przez następne 10 lat

Barcelona i Real Madryt pozostaną w grach EA Sports.

EA Sports ujawniło, że o kolejne 10 lat przedłużyło licencję na wykorzystanie hiszpańskiej La Ligi w grach z serii FIFA.

To oznacza, że w przyszłych odsłonach piłkarskiego cyklu pojawią się Barcelona, Real Madryt oraz inne zespoły (wraz z zawodnikami, oficjalnymi strojami i herbami) z Hiszpanii. Nie zabraknie również stosownej oprawy meczowej.

Klasycznie hiszpańskie kluby i ich gracze będą dostępne we wszystkich trybach rozgrywki serii FIFA, czyli między innymi w karierze i cieszącym się dużą popularnością karcianym module Ultimate Team.

Poinformowano jednocześnie, że ubiegłoroczna odsłona jest obecnie najchętniej graną w historii cyklu. Dokładnych danych nie przedstawiono, ale EA Sports przekonuje, że liczba aktywnych graczy wzrosła o 10 proc. względem poprzedniego roku.

fifa_laliga1
EA Sports i FIFA są oficjalnymi partnerami La Ligi

Niedawno zapowiedziano FIFA 21, które 2 października trafi na PC, PS4 i Xbox One, a w późniejszym terminie również na PS5 i Xbox Series X. Szczegółów na temat nowości i przygotowywanych zmian na razie nie ujawniono.

Źródło: La Liga

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

FIFA 21 to zmiany w rozgrywce i trybie kariery - spis nowości

Nowy sposób dryblingu, granie ze znajomymi w Volcie i więcej.

FIFA 21 - Kylian Mbappe z PSG na okładkach gry

Piłkarz paryskiego klubu "twarzą" trzech edycji.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami