Phil Spencer czuje się pewnie po pokazie PS5 - wierzy w przewagę Xbox Series X

„Jesteśmy w bardzo dobrej pozycji.”

Phil Spencer wypowiedział się na temat pokazu PS5 i gier na nową konsolę Sony. Twierdzi, że po obejrzeniu prezentacji wierzy w przewagę Xbox Series X.

- Będę zupełnie szczery i powiem, że czułem się nieźle po obejrzeniu pokazu - stwierdził szef marki Xbox w rozmowie Game Lab Live. - Myślę, że przewaga naszego sprzętu będzie coraz bardziej widoczna, w miarę jak opowiemy więcej o grach, płynności i innych rzeczach.

aa26dfc3edeba2e0935d697c9d875f37

- Myślę, że nasz zestaw gier na premierę konsoli jest naprawdę dobry. Teraz mamy jasność odnośnie tego, co robi Sony, a to pomaga nam się skupić na naszych produktach - dodał Spencer. - W okresie premiery to będzie nasza przewaga.

Szef Xboksa zaznaczył też, że jego zdaniem Microsoft jest „w bardzo dobrej pozycji” ze względu na gry, które niedługo mają zostać zaprezentowane.

Pokaz gier na Xbox Series X - tym razem także tytułów od wewnętrznych studiów - ma odbyć się w lipcu. Konkretna data nie została jeszcze ujawniona. Potwierdzono już, że zobaczymy między innymi prezentację Halo: Infinite.

Źródło: Gaming Bolt

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Little Nightmares za darmo na PC

W cyfrowym sklepie Bandai Namco.

Rok 2020 jako gra przeglądarkowa

Ostatnie dwanaście miesięcy w formie platformówki.

Microsoft próbował kupić EA i Nintendo

"Po prostu zaczęli się śmiać".

Psychonauts 2 ukaże się w 2021 roku

Double Fine jest już na ostatnim etapie prac.

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami