Hakowanie umysłu w Cyberpunk 2077 - zwiastun z pokazu Night City Wire

Zabawa w detektywa.

Podczas pierwszej transmisji z cyklu Night City Wire, CD Projekt Red zaprezentowało nowy fragment rozgrywki z Cyberpunk 2077, a także kolejny zwiastun gry. Materiały pozwalają przyjrzeć się misji fabularnej oraz szczegółom Night City.

Zaczynamy od gameplayu, który wprowadza w tajniki tzw. braindance. Technika pozwala przeżywać wydarzenia z perspektywy innej osoby, przy czym wpływa na wszystkie zmysły, a nawet uczucia użytkownika. V jest nawet w stanie swobodnie się poruszać i analizować otoczenie.

Deweloperzy przekonują, że braindance odegra ważną rolę w grze. Gracz będzie wcielał się niejako w detektywa, rozwiązującego różne zagadki Night City.

Nowy zwiastun jest dynamiczny i wypełniony akcją, ale wszystkie sceny pochodzą z prologu gry. Zadaniem trailera jest wprowadzenie w fabułę Cyberpunk 2077. Główna oś historii to próba pozyskania „czipu nieśmiertelności”.

Po dwukrotnym przełożeniu premiery, Cyberpunk 2077 trafi na rynek 19 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One, a także PS5 i Xbox Series X - od momentu premiery nowych konsol, w ramach wstecznej kompatybilności.

Nabywcy wersji na PS4 i Xbox One otrzymają darmową aktualizację do edycji na nową generację. Gracze mogą się spodziewać nieco udoskonalonej oprawy oraz poprawionej warstwy technicznej.

W 2021 roku CD Projekt Red planuje wydać pełnoprawną wersję Cyberpunk 2077 na PS5 i Xbox Series X, w pełni wykorzystującą możliwości nowych konsol. Next-genowy Cyberpunk również będzie darmowy dla posiadaczy poprzedniej edycji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami