Games with Gold: lipiec 2020 - pełna oferta

WRC 8 i Saints Row 2.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na lipiec 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są WRC 8 i Saints Row 2.

Pierwszy z wymienionych tytułów posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. To produkcja traktująca o wyścigach rajdowych - w trakcie zabawy bierzemy udział w zmaganiach w 14 lokacjach na świecie, kierując wozami z sezonu FIA World Champonship w 2019 roku, w tym różnymi modelami Citroena, Toyoty i Forda.

saints_row_2_gwg
W Saints Row 2 wcielamy się w członka tytułowego gangu

Natomiast Saints Row 2 właściciele X360 otrzymają w dniach 1-15 lipca. Pozycja jest jedną ze starszych odsłon cyklu, opowiadającym o gangu Świętych - rozgrywka może budzić skojarzenia z serią GTA.

Games with Gold - pełna oferta na lipiec 2020:

  • WRC 8 (Xbox One) - 1-31 lipca
  • Dunk Lords (Xbox One) - 16 lipca-15 sierpnia
  • Saints Row 2 (Xbox 360 i Xbox One) - 1-15 lipca
  • Juju (Xbox 360 i Xbox One) - 16-31 lipca

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami