Cyberpunk 2077 - próbka polskiego dubbingu w trailerze

Fucha życia w Night City.

CD Projekt opublikował zlokalizowaną wersję najnowszego zwiastuna Cyberpunk 2077 - materiał zawiera próbkę polskiego dubbingu.

W nagraniu usłyszeć można między innymi Kamila Kulę, który w polskim wydaniu użycza głosu męskiemu V. Do tego aktorzy wcielający się w innych bohaterów, w tym Jacka, a więc jednego z kompanów postaci gracza.

Poniżej, dla porównania, wideo z angielskiej edycji:

Wspomniany Kula ma doświadczenie z dubbingiem. W karciance Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści wystąpił jako Gascon, a w filmach „Czarna Pantera” jako T'Challa, „Piękna i Bestia” jako Bestia i „Wonder Woman” jako Steve Trevor.

W zwiastunie nie pojawia się żeńska V, więc w materiale zabrakło jej próbki głosu. W kobiecą wersję postaci gracza wciela się Lidia Sadowa, która w swojej karierze użyczała głosu między innymi Vali w Horizon Zero Dawn i Elsie w „Krainie lodu”.

Główną obsadę polskiej edycji produkcji wieńczy Michał Żebrowski, którego usłyszymy w roli Johnny'ego Silverhanda. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Gra będzie kompatybilna także z PlayStation 5 i Xbox Series X.

Zobacz także nasze wrażenia z gry w Cyberpunk 2077 i gameplay z komentarzem Mateusza. Więcej o premierze Cyberpunk 2077 w tym artykule. Poznaj także wszystkie edycje gry i ceny w polskich sklepach.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami