Titanfall coraz bliżej Apexa? W plikach battle royale znaleziono baterię Tytana

Nowe odkrycie.

Dataminer (osoba zajmująca się wyszukiwaniem informacji ukrytych w plikach źródłowych aplikacji) o pseudonimie Shrugtal opublikował na Twitterze screena prezentującego baterię Tytana z Titanfall - model odnalazł w plikach Apex Legends.

Model baterii trafił do battle royale po ostatniej dużej aktualizacji. Gracze spekulują, że może to być zwiastun zapowiedzi wprowadzenia do strzelanki maszyn kroczących.

Warto oczywiście zaznaczyć, że obecność elementów z Titanfall może też być kwestią przenoszenia do Apexa pewnych elementów graficznych - a niekoniecznie konkretnych obiektów.

W ubiegłym roku w plikach gry odnaleziono na przykład broń Smart Pistol, ale do tej pory nie ma jej jeszcze w Apex Legends.

ttiata
Screen z Titanfall 2

Nie wiadomo, czy Titanfall 3 kiedykolwiek powstanie. Respawn skupia się na rozwoju Apexa i produkcji nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Studio pracuje także nad Medal of Honor: Above and Beyond na VR.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami