Project Cars 3 - premiera w sierpniu na PC, PS4 i Xbox One

Kolejna odsłona serii wyścigów.

Deweloperzy ze studia Slightly Mad ujawnili dokładną datę premiery zapowiedzianego jakiś czas temu Project Cars 3. Gra ukaże się 28 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One. Na razie nie wiadomo, czy trafi na nowe konsole.

Produkcja to kolejna odsłona uznanej serii realistycznych wyścigów samochodowych. Jedną z największych innowacji jest możliwość dostosowywania aut do własnych preferencji - zmienimy wygląd aut własnoręcznie lub skorzystamy z predefiniowanych projektów.

Pojawi się kariera, w której sprawdzimy szereg wozów (podzielonych na 10 klas). Twórcy obiecują również stopniowo rosnący poziom wyzwania oraz misje i nagrody, które będą uzależnione od wybranego wcześniej stopnia trudności.

Kolejną nowością jest Rivals, czyli asynchroniczny tryb sieciowy z dziennymi, tygodniowymi i miesięcznymi wyzwaniami. Do tego klasyczny multiplayer z trzema wariantami, w tym opcją rozegrania szybkich wyścigów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami