Cyberpunk 2077 - 4 GB darmowych gadżetów w prezencie od CD Projektu

Plakaty, tapety i nie tylko.

CD Projekt za pośrednictwem platformy GOG udostępnił bezpłatną kolekcję cyfrowych gadżetów z Cyberpunk 2077. W skład paczki o wielkości niemalże 4 GB wchodzą plakaty do wydrukowania, tapety na pulpit i grafiki koncepcyjne.

W celu odebrania zestawu na karcie katalogowej pozycji należy kliknąć przycisk „Zdobądź za darmo”, a następnie pobrać pakiet z poziomu biblioteki na własnym koncie. Na odebranie prezentu mamy czas do 4 lipca - do godziny 19:00.

Kolekcja zawiera plakaty inspirowane tymi, które pojawią się w grze, screenshoty, schematy broni, a także niepublikowane dotychczas grafiki koncepcyjne. Do tego materiały już wcześniej udostępniane, w tym graffiti, tapety i obrazek ze steelbooka.

Paczka udostępniono w ramach wstępu do prezentacji Cyberpunk 2077, która odbędzie się jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego. Sama gra zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Co ważne, będzie kompatybilna także z PS5 i Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami