Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remastered z nowymi postaciami - demo w sierpniu

Jest też kolejny zwiastun.

Activision poinformowało, że w grach z pakietu Tony Hawk's Pro Skater 1+2 pojawi się ośmiu zawodników, którzy nie byli dostępni w oryginałach. Opublikowano też zwiastun, prezentujący nowe postacie.

Bohaterowie, którzy dołączą do podopiecznych z pierwowzorów, to profesjonalni skaterzy - Lizzie Armanto, Leo Baker, Leticia Bufoni, Riley Hawk, Nyjah Huston, Tyshawn Jones, Aori Nishimura i Shane O'Neill. Każdy otrzyma unikalne dla siebie ruchy, sztuczki i triki.

Jednocześnie ogłoszono, że 14 sierpnia ukaże się demo, które pozwoli przetestować odświeżony etap w magazynie. Dostęp uzyskają jednak tylko osoby, składające zamówienia przedpremierowe na kolekcję.

tony_hawk_nowe_postacie
Nyjah Huston - jedna z nowych postaci

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zaoferuje remastery dwóch pierwszych części cyklu. Zestaw zadebiutuje 4 września na PC, PS4 i Xbox One. Za paczkę odpowiada studio Vicarious Visions, które nie tylko odnowiło grafikę, ale uzupełniło plansze o nowe elementy.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

FIFA 21 to zmiany w rozgrywce i trybie kariery - spis nowości

Nowy sposób dryblingu, granie ze znajomymi w Volcie i więcej.

FIFA 21 - Kylian Mbappe z PSG na okładkach gry

Piłkarz paryskiego klubu "twarzą" trzech edycji.

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami