Powstaje remaster Need for Speed: Hot Pursuit - twierdzi amerykański dziennikarz

Gorący pościg w nowej oprawie?

Jeff Grubb z amerykańskiego serwisu VentureBeat twierdzi, że Electronic Arts pracuje nad odświeżoną wersją Need for Speed: Hot Pursuit. To podobno jedna z siedmiu gier wydawcy, które w przeciągu roku trafią na Switcha, ale dziennikarz zapewnia, że remaster zadebiutuje też na PC i „konsolach”.

Nie jest jasne, czy premiera ma nastąpić już po wejściu na rynek PS5 i Xbox Series X. Być może Hot Pursuit będzie tytułem cross-genowym, czyli dostępnym na obu generacjach.

Need for Speed: Hot Pursuit spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy i krytyków. To pierwsza z dwóch odsłon serii zaprojektowanych przez Criterion. Studio odpowiada też za kolejną, jeszcze nieujawnioną część wyścigowej serii.

Remaster Hot Pursuit byłby kolejną odświeżoną wersją klasyków EA. Firma wydała już remastery Burnout Paradise i kolekcję Command and Conquer, a coraz częściej wspomina się o odnowieniu trylogii Mass Effect.

Źródło: VentureBeat

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami