Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas może trafić na PC

Wydawca bierze pod uwagę inne platformy.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas (oryginalny podtytuł to It's About Time) zmierza tylko na PS4 i Xbox One. To jednak nie oznacza, że w przyszłości gra nie trafi na PC.

Dziennikarze serwisu PC GamesN postanowili zapytać wydawcę produkcji - firmę Activision - czy najnowsze przygody sympatycznego jamraja mogą pojawić się na komputerach osobistych. Koncern nie wykluczył.

„Wciąż bierzemy pod uwagę dodatkowe platformy docelowe na późniejszy termin. Czekajcie na więcej informacji” - napisano w komunikacie, przesłanym redakcji portalu.

Przypomnieć należy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli pakiet remasterów trzech pierwszych części cyklu, także najpierw ukazał się na konsolach, by później ukazać się na PC. Istnieje więc duża szansa, że tym razem będzie podobnie.

crash_bandicoot_4_coco
Gracze pokierują nie tylko Crashem, ale też Coco

Nadmienić trzeba, że oświadczenie przedstawicieli Activision może również dotyczyć wydań na konsole nowej generacji. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PS4 i Xbox One zadebiutuje 2 października.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami