Gotham Knights i Legion Samobójców - zarejestrowano nowe domeny internetowe

Zapowiedź gier coraz bliżej?

W ubiegłym tygodniu zarejestrowano domeny internetowe dotyczące Legionu Samobójców i projektu Gotham Knights.

Użytkownicy forum Resetera zauważyli, że 16 i 17 czerwca zarezerwowano odpowiednio suicidesquadgame.com i suicidesquadkillthejusticeleague.com. Oba adresy związane są z tajną grupą wykorzystywanych przez rząd złoczyńców z uniwersum DC. Pierwsza wskazuje, że dedykowana jest grze, zaś druga sugeruje pojawienie się Ligi Sprawiedliwości.

legion_samobojcow_domena
Domena Suicide Squad

W sobotę, 19 czerwca, zarezerwowano jeszcze gothamknightsgame.com. Z domeny wynika, że to także gra, a projekt może być inspirowany Batman: Gotham Knights - wydawanym w latach 2000-2006 komiksem, opowiadającym nie tylko o Mrocznym Rycerzu, ale i jego bat-rodzinie. To mogłoby oznaczać, że w produkcji pokierujemy kilkoma postaciami lub że nie zabraknie kooperacji.

Według danych serwisu Whois, wspomniane adresy zarejestrowało Mark Monitor Inc., czyli firma, która w przeszłości była wielokrotnie zatrudniana przez Warner Bros właśnie do tworzenia tego typu domen.

gothamknights_domena
Domena Gotham Knights

Niedawne doniesienia wskazują, że za grę o Legionie Samobójców odpowiadają twórcy serii Batman: Arkham ze studia Rocksteady. Niewykluczone zaś, że Gotham Knights to projekt WB Games Montreal. Do prezentacji tytułów może dojść 22 sierpnia na internetowym evencie DC Fandome, którego organizatorzy obiecują zapowiedzi nowych produkcji.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami