Wszystkie dodatki do The Sims 4 na Steamie kosztują 2000 zł

Po przecenie.

Kilka dni temu na Steamie zadebiutowało The Sims 4 wraz z dodatkami. Platforma Valve pozwala zainteresowanym kupić wszystkie rozszerzenia do gry w jednym pakiecie - za niespełna 2 tysiące złotych.

Gracze chcący kupić cały zestaw muszą wydać 1998,49 zł. Do wspomnianej sumy należy jeszcze doliczyć kwotę za samą produkcję - obecnie podstawowa wersja popularnego tytułu o wirtualnych ludzikach dostępna jest za 69,95 zł.

the_sims_4_dodatki_cena
Cena dodatków do The Sims 4 na Steamie

Zaznaczyć należy, że przedstawione ceny są objęte rabatem - do 9 lipca trwa wyprzedaż, w ramach której większość z kilkudziesięciu dodatków kupić można o 20 lub 30 procent taniej. Po zakończeniu promocji pakiet będzie więc jeszcze droższy.

Kolekcja zawiera zarówno większe rozszerzenia - w tym Cztery pory roku, Psy i koty oraz najnowszy Życie eko - jak i mniejsze paczki akcesoriów. EA potwierdziło jednak, że jeżeli ktoś nabył wcześniej dodatki na Orignie, nie musi ich kupować drugi raz na Steamie.

The Sims 4 to jedna z szeregu starszych gier, które EA wydało niedawno na platformie Valve. Na platformie pojawiły się także między innymi Mass Effect 3, Battlefield 5 oraz Dead Space 3.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami