Tak mogłoby wyglądać Diablo 2 odnowione na Unreal Engine 4 - projekt fana

Prezentacja nowej wersji.

Grupa fanów opublikowała nagranie z projektu, którego celem jest pokazanie, jak mogłaby wyglądać odświeżona wersja Diablo 2 na silniku Unreal Engine 4.

Materiał przedstawia fragmenty rozgrywki - a przynajmniej sceny stylizowane na gameplay - z czwartego aktu oryginalnej kampanii fabularnej. Nie brakuje odnowionego wyglądu postaci oraz przeciwników.

Przedstawione demo nie jest nigdzie dostępne, ponieważ powstało jedynie jako przykład umiejętności twórców. Nie jest też jasne, czy to działająca gra, czy jedynie prezentacja przypominająca funkcjonalną produkcję.

Pracami kierował Stefan Ivanov - grafik 3D, który w serwisie YouTube prowadzi kanał Upside Down, gdzie opublikowano nagranie. Projekt powstawał przez około miesiąc, a postępy prezentowano w udostępnianych filmach.

W tworzeniu odświeżonego Diablo 2 artysta wraz ze swoim zespołem korzystał nie tylko z Unreal Engine 4, ale także narzędzi 3DS Max 2021, Zbrush, Photoshop i Substance Painter. Ponadto ma w planach odnowienie w podobny sposób innych klasycznych gier.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami