PS5 na pierwszym zdjęciu? Wyciekła fotografia z fabryki

Podobno autentyczna.

Internauci dotarli do fotografii, która przedstawia PS5 trzymaną przez pracownika fabryki, w której trwa produkcja urządzenia. Mężczyźnie towarzyszą dwie osoby - wszystkie w kamizelkach firmowych Sony.

Zdjęcie pozwala po raz pierwszy spojrzeć na prawdziwą konsolę, która jest dosyć duża. Powodem takiego rozmiaru jest zapewne zaawansowany system chłodzenia, który zapobiegnie nadmiernemu przegrzewaniu.

ps5_zdjecie
PS5 i pracownicy fabryki (źródło: Resetera)

Niektórzy twierdzą jednak, że fotografia nie jest autentyczna, ponieważ PS5 wygląda na niej nieco inaczej niż na materiałach promocyjnych. Różnice mogą być jednak efektem oświetlenia i nieodpowiedniego kąta, przez które niewidoczne są unikalne kształty urządzenia.

Prawdziwość obrazka potwierdza zweryfikowany użytkownik forum Resetera o pseudonimie FMMuz - przekonuje, że osobą, która trzyma konsolę, jest szef działu odpowiedzialnego za inżynierię sprzętu. Co ciekawe, również pracownik firmy 505 Games, podpisujący się jako PadPoet, twierdzi, że ma „powody”, by wierzyć, że fotografia nie jest fałszywką.

Ponadto wykonana przez internautów ze wspomnianego serwisu analiza wskazuje, że ilustracji nie poddano żadnym zmianom graficznym, co sugeruje, że faktycznie jest autentyczna. Nieznane jest jednak oryginalne źródło pochodzenia zdjęcia - wiadomo, że po raz pierwszy pojawiło się na jednym z serwerów Discorda.

Niedawno szef Sony Interactive Entertainment - Jim Ryan - oznajmił, że masowa produkcja PS5 rozpoczęła się już jakiś czas temu i potrwa całe lato, by firma mogła zagwarantować, że konsol na premierę nie zabraknie.

Źródło: PlayStation Life Style, Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami