FIFA 21 - premiera 9 października. Pierwszy zwiastun

Dość nietypowy.

W trakcie EA Play zaprezentowano zwiastun FIFA 21, a także podano datę premiery - gra zadebiutuje 9 października i trafi na PC oraz konsole obecnej i kolejnej generacji. Nie zabrakło też informacji o edycjach specjalnych i bonusach przedsprzedażowych.

Trailer jest dość nietypowy, bo połączony z Madden NFL 21. Nie przedstawia też fragmentów rozgrywki ani nie omawia nowości.

EA twierdzi, że FIFA 21 zaoferuje „innowacje napędzane przez PS5 i Xbox Series X”. Możemy spodziewać się usprawnień graficznych i „ulepszonej technologii animacji”.

Gra jest dostępna w edycji standardowej, mistrzowskiej i ultimate - każda oferuje inne bonusy. Są też prezenty za preorder: do trzech złotych paczek FUT, piłkarz z okładki na 5 meczów wypożyczenia, ambasador FUT na 3 mecze wypożyczenia oraz stroje i dekoracje stadionowe FUT.

fif1

Ponadto wydawca zapowiedział, że nabywcy FIFA 21 na PS4 lub Xbox One otrzymają bezpłatną aktualizację gry do wersji na PS5 i Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami