Dragon Age, Battlefield i Need for Speed - teasery gier nowej generacji od EA

Next-genowa oprawa.

Podczas EA Play Live zaprezentowano krótki materiał wideo ze „spojrzeniem na technologię nowej generacji” w nadchodzących grach różnych studiów Electronic Arts.

Widzimy między innymi niszczony budynek i wielu żołnierzy biegających po pustym prototypie mapy. Laura Miele zaznacza, że DICE pracuje nad bitwami „na niespotykaną skalę”.

Gdy szefowa EA Studios mówi o studiu Bioware, widzimy trzy ujęcia pochodzące prawdopodobnie z Dragon Age 4. Sugeruje to typowa dla fantasy stylistyka i wyróżniające się elementy, które wyglądają jak czerwone lyrium.

bfbfbf
Battlefield 6 zwiększy liczbę graczy na polach bitew?

Są też ujęcia realistycznie wyglądających samochodów, prawdopodobnie z nowej odsłony Need for Speed. Zapowiedziano też, że studio Motive pracuje nad innowacyjną produkcją, która - jak sugeruje pokazany fragment z prototypu - pozwoli między innymi latać i manipulować obiektami za pomocą telekinetycznej broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami