The Last of Us 2 - misje po kolei, fabuła, opis przejścia

Krok po kroku: wszystkie misje w grze.

Poniżej znajduje się dokładny opis wszystkich misji fabularnych The Last of Us 2. Gra nie posiada tradycyjnej mapy i wskaźników zadań. Domyślnie włączone są podpowiedzi, które ułatwiają znalezienie odpowiedniej drogi.

Uwaga: spis jest zgodny ze ścieżką fabularną, a opis nie ujawnia szczegółów historii - co pozwala swobodnie przeglądać tę stronę. W jednym miejscu umieściliśmy adnotację o możliwych spoilerach - pozwoli to uniknąć zdradzenia dalszej części fabuły.

Zobacz: The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Prolog i Jackson

Przygodę rozpoczynamy od poznania bohaterów i panujących między nimi relacji, a także tryb ich codziennego życia. Następnie wyruszamy na pierwszą misję, przy okazji opanowując podstawy rozgrywki.

Seattle, dzień 1

Docieramy do Seattle, by w pierwszym dniu otrzymać możliwość dokładnego i dość swobodnego zwiedzenia dużej części miasta. Możemy od razu skupić się na naszym celu głównym, ale warto poświęcić nieco więcej czasu na dokładną eksplorację dzielnicy. Następnie kontynuujemy niebezpieczną podróż po kolejnych regionach metropolii.

Seattle, dzień 2

W trakcie drugiego dnia pobytu w Seattle Ellie zaczyna coraz częściej natykać się na wrogów dwóch zwalczających się frakcji. Zdobywa też coraz więcej informacji o każdej z nich, przy okazji realizując swój osobisty cel wyprawy.

Seattle, dzień 3

Ellie kontynuuje krwawą tułaczkę zapuszczając się coraz bardziej w głąb terenów opanowanych przez jedną z walczących stron. Zdobywa też nowy środek transportu, który umożliwia dotarcie do założonego celu podróży.

UWAGA: Jeśli nie ukończyłeś poprzedniego rozdziału (Ellie dociera do Akawarium, a następnie wraca do Teatru), nie przewijaj dalej strony - mogą pojawić się znaczące dla fabuły spoilery. Jeśli jesteś po tym etapie, nie obawiaj się jednak spoilerów.

Seattle, dzień 1 (cz. 2)

Chronologicznie cofamy się do pierwszego dnia pobytu w Seattle, a wszystko po to, żeby spojrzeć na poznane już wydarzenia z innej perspektywy. Przy okazji poznajemy nowe, ważne postacie oraz dowiadujemy się więcej o konflikcie między WLF i Bliznami.

Seattle, dzień 2 (cz. 2)

Po poznaniu nowych kompanów staramy się im pomóc, przy okazji dokładnie poznając jedną ze stron krwawego konfliktu. Stale wypełniamy również nasz finalny cel związany z wendetą.

Seattle, dzień 3 (cz. 2)

Poznajemy dalsze losy Abby, która pomaga rodzeństwu - Levowi oraz Yarze. Przy okazji coraz lepiej poznajemy obyczaje Blizn, a finalnie bierzemy udział w krwawym starciu zwalczających się stron.

Farma, Kalifornia i zakończenie

Ostatni etap przygody przeniesie nas do słonecznej Kalifornii, a konkretnie do Santa Barbara, gdzie dojdzie do finalnego starcia między bohaterkami. Poznamy także epilog przygody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami