The Last of Us 2 - karty kolekcjonerskie: Rozdział - Seattle, dzień 2

Wszystkie karty, gdzie je znaleźć.

Pokazaliśmy już, gdzie znaleźć wszystkie karty w rozdziale Seattle, dzień 1. Teraz pora na kolejną część przygody w The Last of Us 2.

Na tej stronie prezentujemy dokładną lokalizację wszystkich kart kolekcjonerskich w rozdziale Seattle, dzień 2. Opisy i screeny pomogą wam odnaleźć każdą z 11 kart.

Oto wszystkie karty z tego rozdziału, według podziału na misje:

Hillcrest

Karta #1

Kiedy Ellie opuści pierwszą część lokacji przechodząc po wraku i zobaczy wrogów jadących drogą obok, idź po zeskoczeniu na ziemię w lewo i do końca. Dotrzesz to sklepu. Karta leży w kartonie za ladą (1).

r3k1

Karta #2

Drugą kartę znajdziesz dopiero po przestawieniu śmietnika i dotarciu do warsztatu. Karta jest włożona między szprychy koła roweru (2) w rogu pomieszczenia.

r3k2

Karta #3

Kiedy przejdziesz przez pusty plac z trzema zainfekowanymi i dotrzesz do białego domu, kartę znajdziesz za zabawkowym domkiem (3) przed budynkiem.

r3k3

Karta #4

Gdy Ellie zeskakuje z dachu do wysokiej trawy i od razu widzi wrogów - tu kartę znajdziesz na piętrze domu, gdzie na dachu nad gankiem stoi strzelec. Karta jest w sypialni, pod łóżkiem (4).

r3k4

W poszukiwaniu strun

Karta #5

Jedyna karta w tym etapie jest w samochodzie za barykadą z dwóch pojazdów przy motelu. Wejdziesz na nią, by sprawdzić, czy można tędy przejść - nie można, ale zejdź niżej, by zabrać kartę z wraku (5).

r3k5

Serafici

Karta #6

W supermarkecie do którego przejdziesz niedługo po początku misji, kartę znajdziesz na ostatniej półce (6), od strony kasy.

r3k6

Karta #7

Po wyjściu na kolejną ulicę, po prawej stronie zobaczysz spory budynek. Na parterze jest znak kultystów na ścianie. Wejdź na górę i zbij cegłą szklany dach, by móc przerzucić linę nad belką - potem z ulicy wejdź po linie i przedostań się do pokoju. Na kanapie leży karta (7).

r3k7

Karta #8

W budynku z rdzawym zadaszeniem przed wejściem - wejdź po ciężarówce na daszek, przeskocz na drugi daszek, żeby wejść przez okno do pokoju. Przejdź przez pokój i otwórz drzwi do sypialni. W szafce jest karta (8).

r3k8

Karta #9

Kiedy spojrzysz w filmowym ujęciu na panoramę Seattle i Ellie użyje dziennika, przejdziesz do budynku w prawo. Musisz zejść na dół. Po lewej stronie jest pomieszczenie, do którego możesz wejść po zbiciu szyby. Karta jest w szufladzie (9).

r3k9

Karta #10

Po pierwszym spotkaniu Blizn wejdziesz do kamienicy. Na najwyższym piętrze przejdź do końca, by zebrać kartę (10) leżącą w rogu, przy zabawkach.

r3k10

Karta #11

Ostatnia karta jest w aptece Weston's Pharmacy, do której dotrzesz po zeskoczeniu do wody i wyjściu na brzeg po lewej stronie. Karta jest zaraz przy wejściu, przy ladzie (11).

r3k11

Szpital St. Mary's

Brak znajdziek.

Możesz sprawdzić, czy znalazłeś wszystkie sekrety w danym rozdziale. Zobacz też wszystkie sekrety i znajdźki w The Last of Us 2 - kompletna lista.

Następnie: The Last of Us 2 - karty kolekcjonerskie: Rozdział - Seattle, dzień 3

Spis treści: The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Last of Us 2 - karty kolekcjonerskie: Rozdział - Seattle, dzień 1

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami